Niceboy VEGA

Full HD
Typ snímače
CMOS

• , zakoupeno v Obchody24.cz

Ještě jsem kameru nevyzkoušel. Je to vánoční dárek, ale dostal jsem na ni tip od spolupracovníka.

• , zakoupeno v ElektroExpert.cz

Kamera v reálu neodpovídá uváděným parametrům. Automatické funkce devalvují obraz. Zvuková stopa pro intenzivní šum prakticky nepoužitelná. Kameru budu vracet.

(značka)

mrzí nás, že kamera nesplnila Vaše očekávání. Pokud máte pocit, že nefunguje správně, doporučujeme reklamaci.
    Pěkný den.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

Kamera se nenabijela, byla odeslána k reklamaci.

(značka)

Kateřino, mrzí nás, že jste narazila na vadný kus naší kamery. Pokud kameru odešlete přímo do servisního střediska, tak se doba vyřízení reklamace zkracuje až na pět dní. Více informací naleznete na našem webu Niceboy v sekci podpora.
    Omlouvám se za komplikace,

Typ záznamu videokamery
paměťová karta
Full HD
Typ snímače
CMOS

Niceboy VEGA je sportovní kamera, která natáčí ve Full HD 1920 x 1080 (interpolovaně) nebo HD 1280 x 720 při 30fps a pořizuje až 12Mpx fotografie. Výborně ji využijete pro akční záběry ze všech (nejen) adrenalinových sportů, jako je lyžování, surfování, potápění, paragliding a spousta dalších nebo také pro natáčení Vašeho cestování.

Akční kamera Niceboy VEGA

2" LCD displej

Kamera Niceboy VEGA má již vestavěný 2" LCD displej. Umožňuje na jedno nabití pořídit přes 80 minut záznamu (při nahrávání v nejvyšší kvalitě) a baterku plně dobijete za 2-3 hodiny. Niceboy VEGA podporuje microSD paměťové karty s kapacitou až 32GB.

Niceboy VEGA má širokoúhlý 140° objektiv, díky němuž jsou záběry pořizovány s efektem tzv. rybího oka, kdy je okolí zabíráno v širokém zorném poli.

Vodotěsné pouzdro do 30m

Kamera je dodávaná s bohatým příslušenstvím, mezi které mimo jiné patří, vodotěsný kryt, držák na kolo, úchyty na helmy/přilby a spousty dalších.

Cyklické natáčení

Kamera Niceboy má mnoho zajímavých funkcí jednou z nich je bezesporu cyklické natáčení, jež umožnuje automaticky přepisovat uchované záznamy a udělá s vaší kamery černou skřínku do auta.

Součástí každého balení Niceboy VEGA

• vodotěsný obal (připojitelný k dalšímu příslušenství)
  • otevřený držák (připojitelný k dalšímu příslušenství)
  • nabíjecí kabel
  • úchyt na řidítka
  • baterie
  • nalepovací úchyt (například na helmu)
  • redukce na 1/4 závit
  • 4 popruhy na přichycení
  • manuál v CZ
  • sada úchytů pro připojení obalu a držáku k dalšímu příslušenství

Dokumenty

• , zakoupeno v ElektroExpert.cz

Pěkný den.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

Kamera se nenabijela, byla odeslána k reklamaci.

Omlouvám se za komplikace,

Spokojenost.

(značka)

Jiřino, děkujeme za doporučení akční kamery Niceboy VEGA.

• dobrý

• , zakoupeno v Techhouse

• kamerka cenou odpovídá své kvalitě

řekl bych,že má docela solidní výbavu

• , zakoupeno v Niceboy.eu

Nejsem spokojená, protože se mi ji vlastně nepodařilo zprovoznit. Strašně špatně se otevírá kryt baterie. Pak, když se baterie zasune, nejde kryt zcela zacvaknout. Ale hlavně nešla vůbec zasunout SD karta. Zboží jsem vrátila. Možná jsem jen měla smůlu na nepodařený výrobek. Stejně byla ale kamera na mně příliš malá, tak jsem zvolila kameru nesportovní, která má stabilizaci,zoom, výklopný displej atd.

(značka)

Heleno, mrzí nás, že jste nepřišla na způsob jak akční kameru používat. Pokud v budoucnu budete chtít poradit s výběrem techniky pro nahrávání sportovních aktivit, tak se na nás určitě obraťte.

• , zakoupeno v kamerov.cz

Jsem naprosto spokojena s vyrobkem

(značka)

Děkujeme za hodnocení a doporučení akční kamery Niceboy VEGA.

• , zakoupeno v kamerov.cz

• Hezký
    • Želva
    • Miny kamera
    • Já se s tebou na mě
    • Já frankie to je super
    • Já se na něj kontakt s
    • Tajemství Hunter kasa
    • Já frankie to bylo možné 6

Tajemství Hunter kasa dřina mapa stránek grafický návrh

(značka)

Děkujeme za doporučení naší kamery. Není tajemství, že kamera Niceboy VEGA je superstar :)

• levná kamera
    • příslušenství v balíčku

Kamerka je super pro začátečníka. Super cena a používám ji na nahrávání na skatu. Párkrát spadla a přežila pád. Jsem spokojený.

(značka)

Děkujeme za hodnocení a doporučení akční kamery Niceboy VEGA.