GoPro HERO7 White

Produktová řada
GoPro HERO7
4K

• , zakoupeno v FotoŠkoda

• Mala a lehká, vejde se snadno do kapsy.
    • Program v telefonu, přes který je možné kameru ovládat a stahovat fotky/videa.
    • Baterie - tragická, nedovedu si představit s kamerou natáčet, jen při zapnutí po nabití jsou 4% pryč. Po 30 fotografiích vybito.
    • Několikrát "zamrzla" a bylo nutné ji restartovat.
    • Problémy s komunikací s programem v telefonu.
    • Fotka je vyfocena až s určitou časovou prodlevou, takže vlastně pro rychlé foto "za jízdy" nepoužitelné.

Pokud by kamera fungovala tak, jak má, asi by byla výborná. Zatím ale narážím neustále na nějaké věci, které nefungují. Natáčení jsem zatím nezkoušela, chtěla jsem ji hlavně na focení při sportu.

Typ záznamu videokamery
paměťová karta
Úhlopříčka LCD
Full HD
Produktová řada
GoPro HERO7
4K

Seznam se s HERO7 White, ideálním parťákem pro jakékoli dobrodružství. Je robustní, přitom malinká a naprosto vodotěsná, takže ji můžeš brát kamkoli s sebou. S intuitivním dotykovým displejem je pořizování úžasných záběrů hračkou. Stačí potáhnout prstem a klepnout.

Pomocí samospouště si pořídíš skvělá selfie. Snímat můžeš i na výšku a hned pak přidat svoje fotky a videa jako Instagram Story. Záběry se automaticky přesunou do aplikace GoPro, odkud je můžeš sdílet hned na místě. Nezapomenutelné okamžiky i všední život - s HERO7 White se můžeš kreativně a nově bavit.

• Super cena
    • Je funkční
    • Kvalita obrazu
    • Funguje bez problémů
    • Suprová stabilizace
    • Výdrž baterie
    • Kvalita fotografií
    • Odolnost
    • Zabudovaná baterie (nejde vyměňovat)
    • Není 4k

Cena/výkon - super
    Všem doporučuji, berte i použitou✌
    Používám už delší dobu a funguje bez problému
    Drží, nerozpadá se
    Je odolná vůči pádům

• Blíží se léto, období cest, dovolených a výletů. A prožité okamžiky je třeba zaznamenat, aby bylo i v zimě na co vzpomín...

Zobrazit celou recenzi na otechnice.cz

• , zakoupeno v FotoŠkoda

• Mala a lehká, vejde se snadno do kapsy.
    • Několikrát "zamrzla" a bylo nutné ji restartovat.
    • Problémy s komunikací s programem v telefonu.

• Krásná videa
    • Perfektní stabilizace
    • Hlasové ovládání
    • Super display
    • Velmi drobné rozměry - dám do kapsy a jdu
    • Baterka - ale pro upřesnění, který mi v recenzích tolik chybělo - netočím žádná dlouhá videa, ale spíše krátká videa, když cestujeme; měla jsem celou dobu zapnutý display, ale vypnuté hlasové příkazy a GoPro mi vydrželo nabité celý den :) Kdybych vypla display (dá se to), tak by kamerka vydržela ještě déle a to není vůbec špatný!

Takže natočila jsem a sestříhala první video a musím říct, že jsem NADŠENÁ! Dříve jsem měla GoPro Hero4 Session, který natáčel krásná videa, jenže GoPro 7 je dělá ještě hezčí. Stabilizace je perfektní! :) Opravdu skvělý kup!