GitUp GIT2

4K

• Kamera si po malou dobu pamatuje nastavený datum i čas po vyjmutí baterie
    • Jednoduché a přehledné nastavení v českém jazyce
    • Spousta příslušenství
    • Baterie se po vyjmutí musí rychle vrátit zpět, jinak zapomene nastavení data a času.
    • Řekl bych, že na kole v terénu kamera neudrží původní polohu, nebo to ten držák při větším dotažení nevydrží dlouho
    • Podle mého je tam málo lepicích držáků

Přestože jsem ještě nevyzkoušel všechny možnosti kamery, už jsem objevil jisté nedostatky, nicméně jsem i přesto s kamerou velmi spokojen.

• gyrostabilizace
    • G-senzor
    • 1920×1080 @ 60fps (16:9)
    • miniUSB
    • pouze 1920×1080 @ 60fps (16:9)

Kvalitní kamerka, pro amatéra naprosto dostačující.
    Kvalitní zpracování, dobrý senzor od SONY (IMX206 16MP), Chipset Novatek 96660, aktualizovaný firmware, kompatibilita s příslušenstvím pro GoPRO HERO4.
    Menu se proklikává čudlikama, běda když přejedete položku, kterou chcete změnit...
    Vzhledem ke stáří (cca 4 roky) by už mohla být už levnější

• , zakoupeno v kamerov.cz

• podpora HD rozlišení
    • stabilizace obrazu
    • vodotěsné pouzdro a základní držáky v ceně
    • omezená odolnost proti vibracím

Vibrace (např. při připevnění na řídítka) kameru v dlouhodobém měřítku poškozují. I tak ale první kamera vydržela déle, než trvá záruční doba.

Typ záznamu videokamery
paměťová karta
Full HD
Typ snímače
CMOS
4K

Akční kamera GitUp GIT2 je velmi kompaktní sportovní kamera, která má důležité vlastnosti pro pořizování záběrů při extrémních sportech. Velké uplatnění nalezne také při použití v FPV sportech (kvadrokoptéry) a dokonce může pracovat jako černá skříňka v automobilech. Jedná se o cenově dostupnou náhradu za kameru GoPro Hero a svým poměrem kvality a ceny si kamera rychle získala mnoho příznivců.

GitUp GIT2 je navržena stejnými rozměry i rozmístěním tlačítek, jako jsou známé kamery GoPro. Lze tedy tuto kameru vsunout do vodotěsného pouzdra GoPro kamery i naopak. Disponuje celou řadou špičkových funkcí. Nahrává FULL HD video v širokoúhlém záběru 160° a 120°, fotí, nahrává zvuk, nabízí dlouhou výdrž vyjímatelné baterie, má vodotěsné pouzdro do 30m, 16 megapixelový širokoúhlý objektiv, 1,5" display s vysokým rozlišením, dálkové ovládání kamery na zápěstí, podporuje microSD karty až do 64GB a další.

Vhodné pro všechny druhy aktivit, sporty, dovolené, zábava, kvadrokoptéry, různé rc modely atd. Ke každému druhu aktivity nabízíme velmi bohaté příslušenství pro sportovní kamery (pasuje i na kamery GoPro).

• Kamera si po malou dobu pamatuje nastavený datum i čas po vyjmutí baterie
    • Jednoduché a přehledné nastavení v českém jazyce
    • Spousta příslušenství
    • Podle mého je tam málo lepicích držáků

• gyrostabilizace
    • G-senzor
    • 1920×1080 @ 60fps (16:9)
    • miniUSB
    • pouze 1920×1080 @ 60fps (16:9)

Kvalitní kamerka, pro amatéra naprosto dostačující.
    Vzhledem ke stáří (cca 4 roky) by už mohla být už levnější

• , zakoupeno v kamerov.cz

• podpora HD rozlišení
    • stabilizace obrazu
    • vodotěsné pouzdro a základní držáky v ceně
    • omezená odolnost proti vibracím

• , zakoupeno v isix.cz

Splňuje očekávání, poměr kvalita cena. Za málo peněz docela dost muziky se spoustou příslušenství.

• , zakoupeno v isix.cz

Kamera je vánoční dárek nebylo dost času na vyzkoušení.
    První dojem z videa a provedení je to co jsem očekával a to co je na webu prezentováno. Srovnávat zatím nemám s čím. Je to moje první kamera tohoto typu

• , zakoupeno v isix.cz

Kamera je dárek, který zatím nebyl plně vyzkoušen .

isix.cz (prodejce)

přejeme ať dárek skvěle slouží a jen samé povedené záběry s akční kamerou Gitup Git2.
    Pěkný den,
    isix.cz

• , zakoupeno v GITUP kamery.cz

• V této cenové kategorii se jedná o skvělí výrobek. Jednoduchý na ovládání. Kvalita zpracování na jedničku.

Nelze přepnout do formátu bez efektu rybího oka. FOV je 170°a 120°, je opravdu širokoúhlý záběr.

• gyro stabilizace funguje docela dobře
    • náhled a ovládání přes wifi je praktické
    • docela dobrý zvuk
    • 240fps slowmo
    • jen průměrná kvalita 1080p a vyššího videa
    • přestože je obraz nekvalitní, je bitrate velmi vysoký
    • vysoká spotřeba (docela topí), a to i při timelapse

Moje první akční kamera. Nalákaly mě vcelku pozitivní recenze, a o to větší bylo mé zklamání.

Nejvíce mi vadí nekvalitní obraz. 720p je ještě docela ok, ale už 1080p vypadá jako upscalované, a 2k je zcela k ničemu. Detaily, jako třeba textura trávy, nebo domovní zdi je rozpitá, kontrastní hrany jsou pak jakoby zdvojené a do fialova.

Druhý velký problém je spotřeba. Výdrž je něco málo přes 60 minut, a to bohužel i v režimu časosběrného fotografování. Kamera evidentně běží stále, i když má dělat třeba jen 1 snímek každou minutu.

Gyro stabilizace docela dobře funguje v autě, kde redukuje houpání na nerovnostech, ale už ne na vibrace, například když je kamera namontována na kolo.

• Kvalita
    • Množství držáků
    • Přehledné CZ menu
    • Nic jsem zatím neobjevil

Je to moje první kamera, doposud jsem točil jen na mobil. Kameru jsem si pořídil hlavně kvůli natáčení dovolené v Americe, myslím, že pro toto využití bude naprosto dostačující. Rozlišení je možné si všemožně upravovat, na promítaní v televizi a nahrání na YouTube taky dostačující. Má velké množství možných úprav záběru, možnost vybrat si úhel záběru 120° nebo 170°, kladně hodnotím i možnost focení přes aplikaci v mobilu (iOS i Android).

• , zakoupeno v isix.cz

• Gyro stabilizace, zda tuto cenu výborná výbava

Skvěle natáčí se zapnutou stabilizaci, videa jsou výborná i co se teploty barev týče, na přímém slunci občas artefakty optiky, člověk si na to musí dávat pozor, možná by se hodila nějaká clona. Doporučuji pořídit kartu minimálně 32 gb, jsou to asi dvě hodiny záznamu na střední kvalitu a bitrate. Dále doporučuji, pokud je kamera na monopodu, sundat bezpečnostní poutko, zvuk kovového kroužku poutka prehluší ostatní zvuky.