BML cShot5 4K

Akční
Wi-Fi
Outdoorové

• , zakoupeno v BILYRAJ.CZ

Videa jsou kvalitní, já všechna videa stejně hned vezmu a sestříhám a celkově si s nima pohraju, ale základ je pro mě důležitý. Nerozklepaný obraz a detaily. To mi tahle kamera umožňuje takže jsem spokojený s nákupem.

• super cena
    • plynulý obraz
    • dva displeje, ulehčují manipulaci a nastavením
    • při fullHD 120sn/s
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Přední displej je velkou výhodou (pokud není kamera používaná jen na helmu) na helmu je zas fajn dálkový ovladač. Je příjemné s ní manipulovat, nic náročného. Velmi dobré rozlišení záznamů.

Slot na paměťové karty
Akční
Wi-Fi
Outdoorové

BML cShot5 4K - akční kamera s nativním 4K

cShot5 4K je vrcholným modelem značky BML a zástupcem nejvyšší kategorie akčních kamer, které lze na trhu v současnosti pořídit. Krom špičkového obrazu při nativním rozlišení 4K 30 fps přináší odolný kryt s vodotěsností do 30 m, dálkové ovládání, WiFi, mnoho příslušenství a nepřeberné množství užitečných funkcí včetně časo-sběru. Kamera je navíc kompletně v češtině.

Maximální výkon

Vrchol nabídky BML umožňuje díky výkonným komponentům, jako je například chipset Ambarella A12, pořizovat záběry v nativním rozlišení 4K při 30 snímcích za vteřinu. V ostatních rozlišeních se pak může pyšnit 60 snímky při 2.7K a především až 120 snímky při Full HD. Pro super-zpomalené záběry pak lze použít HD mód, který zaznamená neskutečných 200 snímků za vteřinu a umožní tak osmi-násobné plynulé zpomalení. Podobné parametry dodnes umělo nabídnout pouze pár světových výrobců u svých nejvyšších modelů určených pro profesionální použití.

Mnoho příslušenství zdarma v balení

Do základního balení BML se dává vše, co je potřeba pro ty nejlepší video výstupy. V balení je tedy napěchováno mnoho nejrůznějších držáků a doplňkového příslušenství, které je u jiných značek třeba za tisíce korun dokupovat. Kamera samotná pak uživatele překvapí výbornou kvalitou nahrávaného zvuku, velkým a jemným 2” displejem na zadní straně a především stavovým LCD displejem na přední straně, díky kterému je kontrola nastavení kamery hračka.

Časosběr a další chytré funkce

BML cShot5 4K umožňuje pomocí funkce časosběr pořizovat zrychlené snímky okolního dění. Efektně pak bude vypadat nejen východ či západ slunce, ale i jen obyčejný pohyb mraků po obloze. Nechybí ani nahrávání videa v časové smyčce, kdy je video rozděleno na předem dané časové úseky a po zaplnění karty jsou nejstarší záznamy přemazávány těmi nejnovějšími. cShot 5 4K tak zastane i funkci autokamery. Nejen profesionálové ocení také funkci sériového fota, kdy kamera pořídí během jednoho zmáčknutí spouště předem nastavený počet fotografií.

Video i fotografie od profesionála

Díky kvalitní čočce a snímači kamery BML cShot5 4K zvládne nahrát nádherné a efektní video úplně každý. Obraz prokreslený do nejmenších detailů a pestré barvy plně využijí i tu nejnovější 4K televizi. Fotografové zase ocení výbornou výstupní kvalitu módu fotoaparát. Na snímcích s rozlišením až 12 megapixelů bude vše dovolená vypadat lépe než kdy dříve. Takové fotky mobilní telefon ani kompaktní fotoaparát jednoduše pořídit neumí.

Ovládání kamery pomocí dálkového ovladače i mobilu

Nejen profesionální sportovci využijí možnost ovládat kameru pomocí přibaleného dálkového ovladače, který lze navíc pomocí pásku s velkrem připnout na zápěstí. Díky integrované WiFi je také možné kameru ovládat pomocí mobilní aplikace dostupné pro telefony a tablety s operačním systémem Android a iOS.

Nativní 4K

Ty nejlepší komponenty v čele se špičkovým čipsetem Ambarella A12 umožňují kameře cShot5 nahrávat nativní videa v rozlišení až 4K při krásně plynulých 30 snímcích za vteřinu. Přebytek výkonu pak umožňuje pořizovat oblíbené Full HD video při 120 snímcích za vteřinu. Lze ho tedy až 4x zpomalit a dočkat se efektního zpomaleného záběru.

Dálkové ovládání

V základním balení je ke kameře přibalen dálkový ovladač. Nechybí ale ani nepřeberné množství dalšího příslušenství.

WiFi + aplikace

Integrovaná WiFi umožňuje akční kameru ovládat a především nastavovat skrze mobilní zařízení, které je vybaveno operačním systémem Android či iOS.

Velký 2” displej na zadní straně

Díky jemnému a velkému displeji, který vévodí zadní straně kamery, lze snadno pracovat v menu kamery a také se pochlubit přátelům s natočenými záběry.

Náhledový přední LCD displej

Kontrola nastaveného módu a nahrávacího režimu nikdy nebyla jednoduší. Téměř palcový LCD displej, který se nachází na přední straně kamery cShot5 potěší asi každého, kdo již s akčními kamerami dříve natáčel.

Široký úhel záběru

Kvalitní čočka umožňuje extra široký úhel záběru 170°. Již Vám nic neunikne.

Vysoko - kapacitní baterie

Vyměnitelná baterie s vysokou kapacitou 1050 mAh umožní nahrát až 90 minut záznamu.

Vodotěsnost do 30m

Akční kamera se nesmí bát žádného prostředí. BML cShot5 si s sebou můžete bez obav vzít i při potápění až do hloubky 30 metrů.

Obsah balení

• Akční kamera BML cShot5 4K
• Dálkový ovladač
• Vodotěsné pouzdro
• Držák na trubku
• Rám pro použití bez vodotěsného pouzdra
• J mount
• Fast plug-in
• Quick clip mount
• Samolepící držák rovný
• Samolepící držák zaoblený
• 3-axis connector (3 části)
• Adaptér na stativ
• Stativová redukce
• Univerzální pásky se suchým zipem
• Pásek na ruku k dálkovému ovládání
• USB kabel
• Li-ion baterie (1050mAh)
• Náhradní dvířka
• Stahovací pásky
• Ocelové lanko
• Utěrka z mikrovlákna
• Uživatelský manuál

Dokumenty

2zákazníci nedoporučují produkt

• Nič.
    • -Štyrikrát reklamovaná ihňeď po kúpe.
    • -Trikrát vymeňená za nový kus.
    • -Slabá výdrž batérie
    • -Náhradná batéria sa nedá kúpiť
    • -Pri natáčaní sa prehrieva
    • -Počas natáčania sa nedá nabíjať
    • -Po natočení videa je tam na niektorých záberoch počuť veľký šum.

Nekvalitný výrobok.

• Vrchol nabídky u společnosti BML tvoří model cShot5 4K, který nabízí natáčení ve vysokém rozlišení 4K, jak už napovídá s...

Zobrazit celou recenzi na www.novinky.cz

• , zakoupeno v BILYRAJ.CZ

• super cena
    • plynulý obraz
    • dva displeje, ulehčují manipulaci a nastavením
    • při fullHD 120sn/s

• kvalita záznamu (video/foto)
    • přední display (velmi praktické např. při montáži na helmu)
    • není možné vypnout softwarovou"stabilizaci" (tudíž stabilizace v rámci post-processingu je víceméně nemožný úkol)
    • nemá režim autokamery
    • není možné natáčet při připojeném napájení (provoz bez přerušení cca 50 minut)

Nebudu do kladů kamery psát vodotěsné pouzdro a dálkový ovladač, obzvláště, když už se jedná o nějaký standard (i v této cenové kategorii). Co mě hodně mrzí je stupidní menu, které vám umožňuje jen to nejzákladnější (viz mínusy). Čeština je sice pěkná věc, ale ne za cenu funkcí! To, že se vypne záznam při připojení nabíječky je dle mého zcela nepochopitelná designová vada. Tím je kamera "odsouzena" skutečně jen na extrémní sporty a použití v rámci výdrže baterie - takže do auta/letadla/na motorku/loď nedoporučuji. Pokud tedy nemáte více rukou a schopnosti na současnou výměnu baterie (vím, že Chuck Norris by to dal)

(značka)

omlouváme se za nepříjemnost a jsme rádi, že s kvalitou pořízeného záznamu jste spokojen. Akční kamera BML cShot5 4K je určena především na natáčení akčních záběrů. Tomu je také přizpůsobené menu, které je velmi intuitivní a jednoduché na ovládání. Stabilizace obrazu zlepšuje výsledný záznam. V rámci přípravy nového firmwaru se pokusíme přihlédnout také k Vašemu názoru.
    Děkujeme.
    Tým BML

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Kvalita obrazu / stabilizace
    • Příslušenství
    • 2x displej
    • Velikost / skladnost / hmotnost
    • Rybí oko
    • Poruchovost
    • Zahřívání

I přes to, že se mi kamera za pár dní rozbila a musel jsem reklamovat, jsem s kamerou zažil spousty zábavy a samozřejmě jsem přišel i na spousty nedostatků, které mě u této kamery zamrzeli.
    V prvním okamžiku, mě vytočil obraz, který byl zdeformovaný efektem tzv "rybí oko". Opravdu nikde jsem se nedočetl, že tyhle kamery tímto trpí a nikdo na to ani nepoukazuje. Není mi 15let, abych tyhle "parádičky" měl zapnuté pořád. Udělat si pár fotek / videí je fajn, ale rád bych tohle vypl a šel dál... Když chcete udělat trošku hezčí video a ukázat to někomu, jen se vysměje, proč jsou tak divně zaoblené hrany...
    Kamera se šíleně zahřívala, i když chápu, že do tak malého těla nacpat tolik výkonu je nadlidský výkon, i tak jsem si představoval trošku menší topení.. Bohužel jsem měl vadný kus a po pár dnech jsem nemohl zmáčknout tlačítko ON / OFF a tím pádem byla kamera nepoužitelná.
    Teď trošku toho chválení, kamera je úchvatná, co se týče kvality videa SUPER! I pro občasný focení kamera vyprodukuje použitelné snímky, srovnatelné s vyšší střední třídou mobilních telefonů. Stabilizace obrazu je úžasná - chůze, sport, selfie tyč, všude dokáže obraz perfektně ovládnout (tohle žádná kamera do cca 3tisíc nezvládne). Na ovládání si chvilku zvykáte, ale dá se. Druhý přední displej je super, do doby než nenatáčíte něco, v čem by se mohl displej odrazit (okno, zrcadlo...atd). Dal jsem do kamery 64gb kartu (pro 4k záznam) a neměl jsem problém do ní nacpat cca 7,5hodiny záznamu při FHD 60fps. Samozřejmostí je limit baterie, který je jako všude žalostný a dokážete natočit jen pár minut / hodinku záznamu. Tuhle kameru jsem si vybral z toho důvodu, že měla dobré recenze, slušnou výbavu a hlavně v akci za 4tisíce nebylo co řešit. Už bohužel zboží neměli, vrátili mi peníze a jdu do konkurenční Lamax X10 za 6tisíc, který byla mým druhým favoritem, ale rozhodla cena.
    Věřím, že kamerka BML udělá všem radost, kdo si ji pořídí a neudělá chybu. Vybočuje sice z řady, ale bohužel nemá vychytané všechny problémy, jako lehce dražší konkurence. Kdyby se mi nerozbila a neměla efekt rybí oko, dám 100% hodnocení...

• , zakoupeno v EO.CZ

• výrazné barvy
    • dobrý zvuk
    • displej i vpředu

Kvalitní, použitelná videa bez úpravy. Ideální kamera na dovču. S funkcema co má, se dá i dobře vyblbnout :).

• nativní 4K

Super.

• , zakoupeno v KameryNaSport.cz

• full HD, 120 fps
    • zpomalené záběry
    • nahrávání videí do smyšky (autokamera)
    • kvalitní fotky
    • přední a zadní displej

Spousta příslušenství v balení.